Kapie od przednich drzwi na wysokości lusterka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • wloczi44
    Classic
    • 2010
    • 19

    Kapie od przednich drzwi na wysokości lusterka

    Zapadla decyzja, zakładam gaz. Przy tych cenach opłaca mi sie nawet przy moich skromnych przebiegach 12kkm rocznie. Teraz mam kilka pytań żeby nie być mądrym po szkodzie. Oddaje auto na przegląd, zmieniam cykl na 15 kkm i zalewam inne oleum. Później odstawiam auto do gazownika.

    - jaki olej najlepszy (5w40?)
    - czy juz przy przegladzie dać na wymiane świeczki i filtry pod gaz? Jeśli tak to jakie kupic?

    Auto ma 2 lata, wiec nie wiem czy jest sens świece wywalać.

    Wszystkie inne sugestie mile widziane
  • mobil
    Ambiente
    • 2009
    • 139

    #2
    Kapie od przednich drzwi na wysokości lusterka

    Witam podczas ulewy i jazdy autostradowej, zauważyłem że kapie mi woda z drzwi kierowcy na wys. lusterka bocznego. Skodzianka octa II po FC. Kapie, ale Kałuż nie zauważyłem pod dywanikiem dywaniku.Jako że, na gwarancji pojechałem do ASO. Panowie lali wodę i nic nie stwierdzili. Pytanie czy ktoś miał problem z przeciekającą uszczelką w II po FC. I czy wymienili czy stwierdzili że jest ok. Gwarancja kończy mi się w listopadzie.
    Pozdrawiam
    P.B.
    http://emmu.pl
    ----------------------------------------------------------
    W końcu robi się to, co się lubi.

    Komentarz

    • Eidos71
      RS
      • 2011
      • 2050
      • Octavia II (1Z3)
      • CAXA 1.4 TSI 122 KM

      #3
      Witam.

      Ja również zauważyłem, że w mojej Octavii, po jej myciu, na wewnętrznych powierzchniach szyb przednich drzwi widoczne są pionowe zacieki po wodzie (mimo, że szyby są na maksa domknięte). Czyżby kolejna (po kiepskiej jakości tapicerce przednich siedzeń) niedoróbka O2 FL ?
      Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
      MOJA FURKA

      Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

      Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

      Komentarz

      • wow
        Ambiente
        • 2011
        • 227

        #4
        elo mam to samo , wszystko polega na wyregulowaniu zawiasu w przedni drzwiach , nalezy go letko , do srodka pojazdu !
        mi to pomogło !
        wow wr............

        Komentarz

        • mobil
          Ambiente
          • 2009
          • 139

          #5
          Dzięki myślałem że to u mnie taka przypadłość. Co do niedoróbek tak to już jest. Zawsze i wszędzie są jakieś ale. Ale po to są serwisy i okres 2 lat aby to wyeliminować. Nie jeżdżę tam dla własnej przyjemności. Każdy by chciał mieć autko niezawodne. Nie na darmo ktoś powiedział że pierwsze auto sprzedaje dealer, a drugie serwis. Ale to nie u nas. Szczerze mówiąc z pierdółkami musiałem się najeździć chyba z 10 razy.
          http://emmu.pl
          ----------------------------------------------------------
          W końcu robi się to, co się lubi.

          Komentarz

          • stryjek998
            Ambiente
            • 2013
            • 169
            • Octavia II (1Z3)
            • BSE 1.6 MPI 102 KM

            #6
            Woda na progu drzwi pod uszczelką

            Zamieszczone przez wow
            elo mam to samo , wszystko polega na wyregulowaniu zawiasu w przedni drzwiach , nalezy go letko , do srodka pojazdu !
            mi to pomogło !
            Witam.U mnie regulacja drzwi nic nie dała i dopiero po rozebraniu boczka drzwi okazało się ,że cieknie ale spod blaszki .Widać na zamieszczonych fotkach.
            Załączone pliki

            Komentarz

            Pracuję...